רד - חברת עורכי דין

דרושים

משרדנו מציע שירותים משפטיים מגוונים על ידי צוות מקצועי רחב ומיומן המחויב למקצוענות, נאמנות, מצוינות ותוצאות!

ליצירת קשר

תחומי התמחות

דרושים

צוות העובדים הינו נכסה העיקרי של הפירמהעובדי הפירמה זוכים לעבודה דינמיתמאתגרת ומגוונת בכל תחומי עיסוקה של הפירמה. בצד זאת, ועל אף תובעניות העבודה, אנו מקפידים כי יוותר לעובדים זמן פנוי למימוש והגשמה עצמית ולקיום מערכת חיים פרטית טובה ורגועה מחוץ למסגרת המשרד. אנו משוכנעים כי מגישה לא אופיינית זו נהנים גם לבסוף לקוחותינו הזוכים לטיפול על ידי צוות רענן, צלול וחד מחשבה, אשר הודות לכך –  בהכרח משיג עבורם תוצאות טובות יותר.

היות והעבודה במשרדנו דורשת, מעבר להכשרה המשפטית, רב גוניות ויצירתיות מחשבתית ביחד עם כושר ביטוי וניסוח מעולה, אנו מקפידים על רמתם הגבוהה של העובדים ועושים את מירב המאמצים לקלוט עובדים בעלי תכונות אלה בצד מוטיבציה גבוהה ללמוד ולשרת היטב.

ההתמחות במשרדנו: המתמחים במשרדנו עוסקים בעבודה משפטית בלבד ומלווים את עורכי הדין בטיפול השוטף בתיקי המשרד, כמו גם בדיונים בבתי המשפט ובבוררויות, בישיבות דירקטוריון ובפגישות עבודה עם הלקוחות. לאור מגוון הנושאים המטופלים במשרדנו וזמן ההכשרה הממושך הנדרש על מנת להתמודד עמם, הרי שיתרון בקבלה לעבודה במשרדנו יינתן למתמחים אשר עברו תקופת קדם התמחות במשרדנו של שנה לפחות בטרם מועד תחילת ההתמחות. חשוב לציין כי אנו רואים במתמחים את דור ההמשך של הפירמה ומשקיעים בהם מתוך כוונה כי ישתלמו וישתלבו במשרד כעורכי דין.

מועמדים מתאימים למשרות אדמיניסטרציה, התמחות ועריכת דין מוזמנים להפנות אלינו בקשה בצירוף קורות חיים לכתובת הבאה: info@rad-law.co.il

דילוג לתוכן